Recykling betonu

Udzielamy na naszą płuczkę gwarancji na okres 2 lat!

Płuczka betonu służy do wypłukiwania kruszywa z resztek betonu z betonowni oraz z betonowozów. Urządzenie stwarza cykl zamknięty przy produkcji i chroni w ten sposób środowisko naturalne. Wypłukane kruszywo wywozi się na skład kruszywa, z którego jest transportowane z powrotem do betonowni. Woda z wypłukanym cementem jest pompowana ze zbiornika brudnej wody do wagi na węźle betoniarskim. 
Urządzenia recyklingu w głównej mierze sterowane są przez szafę sterowniczą i istniejący komputer sterujący, które obsługiwane są przez wykwalifikowanego pracownika.
Dzięki zastosowaniu takiego recyklingu można zaoszczędzić na kruszywie i wodzie, ale również otoczenie węzła jest znacznie czystsze. 

Wykonujemy Recyklingi Betonu w wersjach stacjonarnych i mobilnych.
W wersji stacjonarnej wykorzystujemy zbiorniki betonowe o przekrojach kołowych jak i prostokątnych, z możliwością zaadoptowania istniejących takich zbiorników.
Instalacja mobilna jest transportowana do klienta jednym samochodem ciężarowym, w skład którego wchodzi: płuczka, zbiornik brudnej wody z demontowanym mieszalnikiem, słup brudnej wody oraz rurociągi z pompami.

Galeria: